Sesje RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-06-21 21:07:36

Arcymistrz Gry
Administrator
Dołączył: 2018-10-26
Liczba postów: 576
AndroidChrome 83.0.4103.106

"Za górami, za lasami, wita nas: ₩₹₪¤¬!" (Part I)

MG = Bartholomeow Black, Joseph Rickards


Evermoon nie przeżywało najlepszych chwil w ostatnim czasie, co można było tłumaczyć tajemniczą zarazą. Nie było jeszcze tak poważnie, a inne problemy, które trapiły to miasteczko zdawały się zejść na dalszy plan. Ostatni trzej członkowie Zakonu Łowców pracowali jak woły, aby dbać o porządek i dobro nękanych mieszkańców. Jednak tego dnia, Black postanowił złożyć nieoczekiwaną wizytę swojemu ekscentrycznemu przyjacielowi, Josephowi.
Łowca przybył do warsztatu Inżyniera na przedmieściach Evermoon, lecz kiedy zapukał do drzwi, nikt mu nie otworzył.
-To dziwne. Liczę, że jego kolejny wynalazek go nie zabił.
Mruknął do siebie, lecz zaraz usłyszał dziwne dźwięki za warsztatem. Złotowłosy niezwłocznie się tam udał, okrążając budynek, który doczekał się licznych dobudówek. Zaś to co ujrzał w miejscu docelowym wzbudziło w nim jeszcze większą ciekawość.
-Mam nadzieję, że tym razem nie wysadzisz w powietrze całej okolicy.
Rzucił z rozbawieniem w stronę mężczyzny, który grzebał przy urządzeniu, będącym dziwnym, metalicznym i okrągłym podestem, wrytym w grunt, zaś setki przewodów prowadziło do zaplecza warsztatu. Jegomość natychmiast odwrócił się w kierunku głosu, szybko uśmiechając się od ucha do ucha.
-Nie tym razem, chłopcze! Dziś tworzę przyszłość!
Zawołał, odchodząc od tej konstrukcji, podchodząc do Łowcy, który włożył ręce w kieszenie, przyglądając się temu czemuś.
-Zawsze to mówisz. Albo działa wyśmienicie, albo psuje się z fatalnym skutkiem. Co to tym razem…?
Spytał, na co mężczyzna z wąsem skierował rękoma w kierunku podestu.
-Oto… teleport!
-Teleport…?
-Tak! To urządzenie potrafi przenieść każdy obiekt na podane współrzędne. Rozczepia jego cały skład budowy, prosto w dany punkt! Koniec z pociągami, koniec z odległościami, to odmieni cały świat!

Mówił podekscytowany, pomimo że Black patrzył na to dosyć sceptycznie, nie wierząc w powodzenie sukcesu takiego tworu. Nie wyobrażał sobie tego. Przenoszenia się z miejsca do miejsca.
-Sam nie wiem, Joseph, to brzmi…
-Niedowiarek i zacofany konserwatysta! Już to testowałem na małych obiektach, to na prawdę działa! Tylko, że…

Urwał, co sprawiło, że zielone tęczówki chłopaka szybko wyłapały jego wzrok.
-O nie… nie tym razem, poprzednio jak coś testowałem, prawie straciłem rękę!
-Oj, Barth, no skąd mogłem wiedzieć, że elektryczna rękawica wytwarza prąd także wewnątrz niej! Tym razem to zupełnie co innego! Przenosiłem też truchła lisów, jednak nie sprawdzałem na pomiarach ludzkich, czyli tych docelowych! Sam muszę to uruchomić, więc musi być osoba druga! Proszę, pomóż naucę!

Rickards już go wręcz błagał, co zmniejszało granicę oporu w Bartholomeowie, a skutkowało ostatecznie westchnięciem pełnym zrezygnowania.
-No dobrze…
-Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć! Będziesz pierwszym człowiekiem, który się teleportował! Przeniosę Cię kilka metrów, nie martw się! Stań na środku podestu!

Objaśnił i pobiegł do zaplecza, gdzie były wszystkie przełączniki. Łowca już tego żałował, ale faktycznie wszedł na konstrukcję, otoczony jakimiś metalicznymi słupami, które miały jakieś lufki skierowane w jego stronę. Można się jeszcze wycofać…?
-Możesz poczuć dyskomfort spowodowany rozczepieniem Twojego ciała na atomy, lecz nic się nie martw, ważne byś się scalił w ten sam kształt!
Zawołał z zaplecza.
-Zaraz, co…
Mruknął, lecz wtedy błysło światło, które wystrzeliło ze wszystkich stron. Było ono na tyle potężne, że oświetliłoby w nocy całe Evermoon. Gdy wszystko zgasło, Rickards wyszedł na zewnątrz.
-No i jak było…?
Przerwał, rozglądając się wokół, jednak nigdzie nie widział przyjaciela. Wtem też konstrukcja teleportu się rozpadła, unosząc ze swoich szczątków kłęby dymu. Josepha sparaliżowało, aż padł na kolana.
-Kurwa… zabiłem Blacka...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
estaterp - przylaczapl - immortal-wrestling - hellbreak - kbteam